Dworzec kolejowy

Bilkom – bilety kolejowe online. Szybko i wygodnie

Bilkom 2 to nowoczesna platforma sprzedaży biletów należąca do PKP Informatyki. Nowoczesna aplikacja pozwala na zakup biletów PKP u różnych przewoźników, również na trasach z przesiadką.

Kup szybko i wygodnie bilety kolejowe przez Internet – aplikacja dostępna również w wersji mobilnej!

Bilety na kolej – wszystko w jednym miejscu?

Nowa platforma stworzona przez PKP Informatykę działa od 15 stycznia, ale jej możliwości wciąż są poszerzane. Poza nowoczesną szatą graficzną Bilkom oferuje wiele nowych możliwości – docelowo ma służyć do zakupu biletów kolejowych na pociągi wszystkich krajowych przewoźników.

Korzystanie z systemu Bilkom jest bezpłatne, a cena sprzedawanych biletów online jest taka sama, jak cena biletów kupowanych w tradycyjnej kasie. I to wszystko pod jednym adresem bilkom.pl

Nowy Bilkom – rewolucja w sprzedaży biletów PKP

Bilkom pozwala na wygodne wyszukiwanie połączeń za pośrednictwem Internetu oraz zakup biletów kolejowych na wybrane pociągi różnych spółek, np. Intercity, Przewozy Regionalne, TLK, SKM Trójmiasto itd., a także zakup biletów zintegrowanych.

Dostępna jest również wersja mobilna dla zwolenników smartfonów – skorzystaj z kasy biletowej w telefonie.

Łatwy zwrot biletów PKP online

Bilkom to nie tylko łatwe wyszukiwanie i sprzedaż biletów kolejowych, ale także ich wygodniejszy zwrot lub zmiana. W razie konieczności dopłaty, nawet w przypadku przejazdu różnymi przewoźnikami, należy dopłacić różnicę.

Intuicyjny sposób zakupu biletów, czytelna strona

Bilkom jest prosty i intuicyjny w obsłudze, czytelnie prezentuje trasę przejazdu i wyszukuje najlepsze oferty dla pasażerów, m.in. zarówno ekonomiczne połączenia, jak i szybkie przejazdy pociągami ekspresowymi, EIC, pendolino.

Można też skorzystać z oferty PKP Intercity, Przewozów Regionalnych, Kolei Dolnośląskich czy SKM Trójmiasto (w ramach tzw. Pakietu Podróżnika) – Bilkom zaproponuje najtańszą opcję z oferty danego przewoźnika.

K. / pixabay / Free-Photos