Filmowe aukcje WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 25. W tym roku zbierane są pieniądze na pediatrię oraz godną opiekę seniorów.

Jak co roku będzie można wesprzeć WOŚP, wrzucając datki do charakterystycznej czerwonej puszki z serduszkiem. Można również samemu zostać wolontariuszem. Mimo że wkoło mróz i śnieg, to w grupie z innymi studentami zawsze raźniej i jakby cieplej.

Do akcji zbierania na WOŚP włączyła się również Szkoła Wajdy i Wajda Studio. Za pośrednictwem Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przekazały oryginalnej pamiątki związane z filmem. Dla miłośników kinematografii to okazja do zdobycia unikatowego i bardzo cennego przedmiotu oraz jednocześnie możliwość pomocy dzieciom i seniorom. Na aukcjach można nabyć plakat do filmu „Zmory” z autografem Wojciecha Marczewskiego oraz produkcje studia z plakatami.

Dzięki pomocy PISF w ostatnich pięciu latach udało się zebrać prawie 130 000 zł na WOŚP. Więcej informacji o przeprowadzanym aukcjach możecie znaleźć na oficjalnej stronie WOŚP. Zapraszamy do udziału w licytacji.