zabiegi na ciało

Zadbaj o ciało i umysł

Ciało potrzebuje troski i odpowiednich zabiegów w zależności od pory roku, dlatego wybierz się do salonu kosmetycznego, który ma w ofercie masaże i peelingi, a także specjalistów, którzy udzielą profesjonalnej porady. Szeroka oferta zabiegów, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej oraz innowacyjny sprzęt.

Poprawa kondycji i wyglądu skóry oraz samopoczucia 

Beauty Clinic Lemone znajdzie odpowiedni sposób, by najlepiej zadbać o ciało oraz samopoczucie. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej dobierze takie zabiegi, które usuną konkretne niedoskonałości – jak drobne zmarszczki, cellulit czy zaczerwienienia, a także poprawią krążenie krwi, zmniejszą porost owłosienia czy złagodzą dolegliwości bólowe.

Profesjonalne zbiegi przeprowadzane przez fachowców w salonie urody Lemone, dobrane do rodzaju cery, jej problemów i potrzeb, wpłyną nie tylko na kondycję skóry, ale także na samopoczucie i pewność siebie oraz poczucie własnej atrakcyjności.

Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej – plan leczenia 

Zwróć uwagę, by wybrać się do salonu kosmetycznego, w którym zatrudniony jest lekarz medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej polega na zebraniu szczegółowego wywiadu lekarskiego, analizie zgłaszanych problemów, ustaleniu, czy występuje alergia, a także ocenie stanu skóry. Pacjent zostaje zapoznany z polecanymi terapiami i ew. przeciwwskazaniami. W Beauty Clinic Lemone każdy pacjent ma prowadzoną kartotekę lekarską.

Wywiad lekarski oraz konsultacja mająca na celu określenie problemów i ustalenie celu oraz planu leczenia to podstawa. W Beauty Clinic Lemone możesz skorzystać z zabiegów ukierunkowanych na zmniejszenie tkanki tłuszczowej, poprawę jędrności skóry czy redukcję zmarszczek albo cellulitu. Charakter i liczba zabiegów są ustalane indywidualnie, by zapewnić klientkom kompleksową obsługę. 

Zadbaj o twarz, ciało i umysł z profesjonalnym studio urody

Odmładzające zabiegi medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna to dynamicznie rozwijający się dział medycyny. Opracowywane są nowe metody wykonywania różnych zabiegów i terapii oraz formuły preparatów, zmieniają się też technologie urządzeń medycznych. Zabiegi są bezpieczne i sterylne, mniej inwazyjne niż pomoc chirurgiczna, nie wymagają długiej rekonwalescencji, a często zapewniają porównywalne lub lepsze efekty. 

Zabiegi na twarz. Dużą popularnością cieszy się m.in. mikrodermabrazja korundowa, która skutecznie złuszcza naskórek, poprawia elastyczność i koloryt, stymuluje ukrwienie i zmniejsza liczbę zaskórników. Peeling oczyszcza i poprawia mikrokrążenie oraz absorpcję substancji aktywnych w głąb skóry, a kwas hialuronowy pomaga powiększyć i wymodelować usta, odzyskać ich jędrność, a także młodszy wygląd twarzy.

Zabiegi na ciało. Mogą stanowić element walki z tkanką tłuszczową. Nowoczesne technologie, jak m.in. karboksyterapia, gwarantują szybko widoczne efekty i wpływają na elastyczność i optymalne nawilżenie skóry.

Trychologia. Trychologia specjalizuje się pielęgnacją, diagnozowaniem oraz leczeniem chorób włosów i owłosionej skóry głowy. Konsultacja u specjalisty obejmuje m.in. badanie trychoskopem oceny stanu skóry, mieszków włosowych, stopnia przerzedzenia włosów czy stanu łodygi włosa.

Zabiegi high-tech. Do tych zabiegów wykorzystywane są urządzenia o zaawansowanej technologii. Badania potwierdziły skuteczność i bezpieczeństwo takich zabiegów, są to skuteczne, a mało inwazyjne terapie. Urządzenia te umożliwiają wykonywanie bardzo precyzyjnych zabiegów, sprawdzą się m.in. jako narzędzie walki ze starzeniem się skóry. To m.in. zabiegi liftingujące i ujędrniające twarz, redukujące cellulit i rozstępy czy nowatorskie rozwiązania z zakresu peelingów chemicznych. Laseroterapia. Laseroterapia z kolei przydaje się do leczenia różnych schorzeń i defektów skórnych przy pomocy wiązki światła – stosuje się ją m.in. podczas zabiegów anti-aging, terapii trądziku różowatego, zmniejszania widoczności naczyń krwionośnych, blizn, rozstępów czy usuwania nieestetycznych zmian skórnych.